Mikołajki

Miasta na Mazurach

Serdecznie witamy, mamy nadzieję, że odwiedziny naszego internetowego serwisu pozwolą Ci znaleźć informacje, po które tu przybyłeś, ale przede wszystkim ucieszy nas, jeśli będą one preludium do odwiedzenia naszych okolic, już nie na ekranie komputera lecz w jeszcze bardziej malowniczej rzeczywistości.

 

Serdecznie witamy, mamy nadzieję, że odwiedziny naszego internetowego serwisu pozwolą Ci znaleźć informacje, po które tu przybyłeś, ale przede wszystkim ucieszy nas, jeśli będą one preludium do odwiedzenia naszych okolic, już nie na ekranie komputera lecz w jeszcze bardziej malowniczej rzeczywistości. Tysiące osób co roku wypoczywa tu w hotelach, ośrodkach, pensjonatach, gościńcach, na polach namiotowych. Wiele osób cumuje swoje jachty przy mikołajskim nabrzeżu.


Ciężko pracując zasługujesz na wypoczynek w pięknym i czystym krajobrazie. Zapraszamy Cię na relaks jakiego szukasz: rejs pod żaglami, statkiem spacerowym lub spływ kajakiem, wędrówkę rowerem, na własnych nogach, na końskim grzbiecie lub bryczką i wiele innych atrakcji. To miasteczko - perełka, które w sezonie letnim nigdy nie zasypia. W środku zimy portowe tawerny i knajpki nie rozbrzmiewają szantami, w powietrzu nie unosi sie zapach smażonej ryby, ale leniwa atmosfera ma swój niepowtarzalny urok. Wieczorny spacer po prawie pustym rynku, potem promenadą wzdłuż brzegu jeziora to prawdziwa przyjemność.

 

 


Materiały i zdjęcia pochodza ze stony http://www.mikolajki.pl/ 

2005-2020 EuroMazury.pl - promocja w Polsce i Europie
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.